Kalezaindu

Rueda giratoria

Konponduta
Deskribapena
Está bloqueada. No gira

Helbidea
Lapurdi Ibilbidea 8, Berango

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2020/02/01
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Una vez realizad la consulta nos indican que no es viable la reparación del carrusel. Se pone en marcha la sustitución, pero se requerirá de un plazo mayor para la subsanación.
    Data: 2020/02/13 14:39:07
    Prozesatzen
  • Iruzkina: Egun On. Damos aviso a la empresa mantenedora. Eskerrik asko.
    Data: 2020/02/04 14:51:49
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2020/02/01 18:20:18
    Irekita